Vizyonumuz

Hakkımızda :

İzmir-Alaçatıda sektörün öncülerinden olan albayrak yapı market  40 yıl önce Selahattin ALBAYRAK tarafından Albayrak Nalburiye adıyla ILICA Dörtyol şubesinde kurulmuştur. 
büyük özveri ve emekle çalışan Selahattin Albayrak ve ailesi her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş, geniş ürün yelpazesi ve kalite güvencesiyle birlikte sektörün öncüsü haline gelmiştir. 
Çocukları Sait ve Selçuk Albayrak ile çalışan Selahattin Albayrak çalışanlarıyla her daim bir aile gibi olup bu aile sıcaklığını müşterilerine de  yansıtmıştır.
Şu anda şirketi Sait Albayrak ve Selçuk  Albayrak beraber yönetmekte olup, Alaçatı merkez şube veIlıca Dörtyol şube olmak üzere 2 adet şubeleri bulunmaktadır.
Sait ve Selçuk Albayrak babalarından devraldıkları bu görevi, yarınlarına  daha güzel bir gelecek bırakmak için her daim çağın ihtyaclarına göre yol haritası çizerek, bu yolda emin adımlarla sektörün öncüsü olma yolunda devam etmektedirler.

Misyonumuz :

Albayrak Yapı Market Ailesi olarak 40 Yıldır içinde olduğumuz bu  sektörde kaliteli ürünlerimiz, uygun fiyat politikamızla her daim müşteri memnuniyeti önceliğimiz olmuştur.
Bu politikamızla birlikte babamızdan aldığımız bu bayrağı yarınlarımıza; çağın gereklerine uyum sağlayarak, yeniliklerimizle birlikte her geçen gün gelişmeye devam ediyor, değerli müşterilerimiz için en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. 
Her zaman belirttiğimiz gibi; İnşaat, Albayrak ile başlar, Albayrak ile biter....
 

Vizyonumuz :

Albayrak Yapı Market olarak müşteri memnuniyeti ve iyi hizmet her daim önceliğimiz olmuştur.
Amacımız sektörün gerekliliklerini her daim  takip ederek siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.